20 Polonijne Mistrzostwa Świata w Golfie Polonia Open

Termin: 26-29 lutego 2020
Miejsce: Trump National Doral, Miami

Zobacz relację z turnieju

Będzie to 20. rocznica naszego popularnego turnieju jakim są Mistrzostwa Świata Polonii. Ponieważ golf stał się sportem olimpijskim, nasz turniej odbędzie się po raz piąty pod pełnym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który w tym roku obchodzi 100. rocznicę. Nasz turniej od samego początku był realizowany się na naprawdę wysokim poziomie. Kluby takie jak Polo Golf & Country Club, The Breakers East & West, Tesoro Club i PGA Village zrobiły dużą różnicę w rozwoju i utrzymaniu Polonia Open by Żywiec na bardzo prestiżowym poziomie.

Potem znowu wyjątkowo udane lata 2011-2015 w The Fountains Country Club, 2016 w Heron Bay, gdzie odbyła się Honda Classic, 2017 w Jacaranda GC i 2018 z powrotem do Palm Beach do znanego prywatnego klubu The Fountains. Ale to nie wszystko. W zeszłym roku graliśmy w całkowicie odnowionym Fountains CC i należącym do tych samych właścicieli, prywatnym klubie INDIAN SPRING CC.

Przed podjęciem decyzji o wyborze klubu na 20. rocznicę Polonia Open mieliśmy trudne zadanie. Po rozmowach z organizacją Trump i zdobyciu BLUE MONSTER do naszej ostatniej rundy w pakiecie, wybór był oczywisty. Każdego roku staramy się, aby każdy turniej był wyjątkowy, a 20. będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W tym roku będziemy wysyłać osobiste zaproszenia do wszystkich poprzednich uczestników Polonia Open. Ci, którzy grali w turnieju Polonia Open w ciągu ostatnich 19 lat, uważamy, że zasługujemy na to, aby być z nami wszystkimi i świętować 20. rocznicę w niesamowitym Trump National Doral Miami.

Mamy już potwierdzenie od wielu poprzednich uczestników i wybitnych celebrytów, którzy pojawią się na 2020 Polonia Open by Żywiec. Oczekujemy również, że gospodarzem wydarzenia będzie wiele znanych osób ze świata polskiego i polonijnego sportu, życia kulturalnego, biznesu, filmów i rozrywki.Turniej zostanie rozegrany na trzech polach mistrzowskich: Silver Fox, Red Tiger i rundzie finałowej na polu BLUE MONSTER.

Gracze będą rywalizować zarówno w Open Gross, jak i Net, a także w środkowej fazie amatorskiej (35+), Senior (50+) i Super Senior (60+). Dzięki temu systemowi gracze z całego świata będą mogli konkurować na równi (kwalifikowalność i format wkrótce). Rozpocznij jako „strzelba” przez pierwsze 2 rundy, a ostatnia runda zostanie rozegrana w ustalonych „czasach tee” zgodnie z wynikami po 2 rundach. Tak jak podczas ostatnich turniejów, w rundzie finałowej nie będzie „CUT”. Wszyscy gracze będą grać przez całą sobotę. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach, brutto, netto, średnio-amatorzy i seniorzy oprócz zwycięskich nagród otrzymają także prestiżowe Kryształowe Medale i Kurtki Mistrzowskie PKOL jako Mistrzowie Świata w golfie w Polonii.

Zapowiedź video

Program Polonia Open 2020

22-26 lutego

Fakultatywne wycieczki w okolicach Miami i Key West lub na Karaiby i Bahamy. Operator KAHAYATLE Native Tours

24-26 lutego

Rundy treningowe (specjalne, promocyjne ceny)

26 lutego (środa)
godz. 19.00

Ceremonia Otwarcia, rejestracja gości, Tee Time Assignments – katering i drinki w Trump National Hotel Doral Miami

27 lutego (czwartek)
godz. 8.00

Pierwsza Runda Turnieju SHOTGUN START wspólnie Panie i Panowie na Silver Fox Course, lunch po rundzie i oficjalna punktacja (PO info board w Trump National Hotel)

27 lutego (czwartek)
godz. 19.00 – 22.00

Moonlight Golf Chipping & Putting Contest – na driving range. Przekąski i drinki. Punktacja po 1 i 2 rundzie, pairing i harmonogram (PO info board at the Trump National hotel)

28 lutego (piątek)
godz. 8.00

Druga runda turnieju, godz. 8:00 SHOTGUN START wspólnie Panie i Panowie na RED Tiger Course, lunch po rundzie i oficjalna punktacja (PO info board w Trump National hotel)

28 lutego (piątek)

Wolny wieczór

29 lutego (sobota)
godz. 7.30

Finałowa Runda turnieju TEE TIME START godz. 7.30 wg wyników na BLUE MONSTER

29 lutego (sobota)
godz. 18.30

Bankiet, ceremonia zamknięcia Turnieju. Cocktail z muzyką na żywo w Gala Diner w Trump National Ballroom

1 marca (niedziela)

Relaks po turnieju. Możliwość obejrzenia finału Honda Classic PGA Tour i czas na odwiedzenie lokalnych atrakcji. Operator KAHAYATLE Native Tours

Opłata turniejowa

  • Gracz 1250 $
  • Gracz z gościem nie będącym graczem  1 900 $ (tylko jeśli zarejestrujesz się i zapłacisz w całości lub wyślesz depozyt przed 12.01.2019)

W cenie:

  • Ceremonia otwarcia (rejestracja) w środę 26 lutego z kolacją w formie bufetu
  • 3 rundy rozgrywek turniejowych (27-29 lutego)
  • Nieograniczone korzystanie z Driving Range i obiektów treningowych podczas turnieju
  • Lunch podczas wszystkich 3 dni turnieju
  • Uroczysta kolacja podczas ceremonii zamknięcia po sobotniej rundzie finałowej w Trump National Hotel Ballroom
  • Prezenty golfowe dla wszystkich gości
  • Codzienne i wieczorne wydarzenia podczas turnieju z jedzeniem, napojami i innymi specjalnościami
  • Możliwość przechowania kijów golfowych na noc po skończonej rundzie turniejowej

Trump National Doral Golf Club

Trump National Doral nazywany jest najbardziej spektakularnym klubem golfowym w kraju. Po inwestycji o wartości 250 milionów dolarów w całym ośrodku, najważniejsza tropikalna oaza o powierzchni 800 akrów została skrupulatnie przeprojektowana, aby spełnić niezachwiany standard doskonałości Trumpa. Członkostwo w tym klubie zapewnia styl życia bezkompromisowej, spersonalizowanej obsługi, luksusowych udogodnień i dbałości o szczegóły, które tworzą wspomnienia na całe życie. Każde z czterech mistrzowskich pól golfowych Trump National Doral zostało całkowicie przeprojektowanych, w tym światowej sławy Blue Monster, który gościł PGA TOUR przez prawie 55 lat.

Lokalizacja

Trump National Doral Miami Hotel

Trump National Doral Miami jest światowej klasy 4-gwiazdkowym obiektem oferującym luksusowe pokoje w handlowej dzielnicy Miami. Hotel ten został otwarty w 1965 i od tamtej pory pozostaje przykładem tradycyjnej architektury w Miami. Obiekt leży w dzielnicy Doral, 22 km od takiej atrakcji jak South Beach Miami. Znajduje się w odległości 16 km od Bayfront Park. Trump National Doral Miami wybudowano w pobliżu laguny i ogrodu tropikalnego oraz publicznej plaży.

W hotelu przygotowano dla gości 643 pokoi, z okien których można podziwiać piękny widok na zatokę oraz korzystać z centralnego ogrzewania, sejfu na laptop, PC, wysokiego sufitu i odtwarzacza DVD. Obiekt oferuje pokoje z widokiem na Zatoka Biskajską. Ponadto, pokoje charakteryzują się włoskim stylem wykończenia.

Codziennie rano w hotelu serwują śniadanie w formie bufetu. Wyrafinowana restauracja oferuje świeże dania kuchni amerykańskiej. Pracownicy hotelu zapraszają do baru plażowego na kieliszek dobrego alkoholu. Na obiad można wybrać się do pobliskich Mesazul at Doral Golf Resort and Spa i Champions Sports Bar & Grill, do których idzie się nie więcej niż 5 minut.

Z Trump National Doral Miami do portu lotniczego Miami można dojechać samochodem w ciągu 15 minut. Goście mogą korzystać z wyznaczonego miejsca do palenia, bankomatu i fryzjera męskiego, a również bezpłatnych transferów, pralni i obsługi hotelowej.

 

Partnerzy turnieju Polonia Open 2020

Patron

Sponsor Główny Tytularny

Grand Sponsor

Gold Sponsor

Silver-Copper Sponsor

Silver Sponsors

Organizatorzy

Paweł Gąsior

Zapalony sportowiec amator, golfista, tenisista założyciel i prezes Polish American Golf Association dla ktorego golf to jak sam okresla „Sposób na Zycie”. Nie żałujący swojego wolnego czasu, którego tak na prawde i tak nie ma, na wszystko co wiąże się ze sportem a w ostatnich latach przede wszystkim z golfem i tenisem.

Grzegorz Lubliński

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w finansach korporacyjnych. Długoletni członek zarządu Polish American Golf Association, organizator wielu imprez i turniejów. Związany z turniejem Polonia Open od ponad 15 lat i zaangażowany w wiele jego aspektów organizacyjnych i technicznych.

Kontakt

GNS IT c/o Polonia Open  

176 JAVA St. Suite #9
Brooklyn, NY 11222

Office: +1-718-389-1010
Cell / WhatsApp: +1-917-687-6015
E-mail: info@poloniaopen.com