17 Polonijne Mistrzostwa Świata w Golfie Polonia Open

Termin: 1 marca – 4 marca 2017
Miejsce: Jacaranda Golf Club & Sheraton Suits Hotel, Floryda

To będzie 17. rok naszej popularnej imprezy turniejowej i 9. rok pod patronatem Senatu RP jako Mistrzostw Świata Polonii.

Po bardzo udanych turniejach 2011 – 2016 w The Fountains Country Club i zeszłym roku w Heron Bay Golf Club decyzja była naprawdę trudna, ale postanowiliśmy przenieść się bliżej Miami. Jacaranda Golf Club & Sheraton Suits Hotel wydaje się być miejscem, którego wszyscy szukaliśmy. Przyjazny, wygląda na łatwy, ale oba pola golfowe są bardzo trudne. Jak co roku w przeszłości, kolejny turniej będzie wydarzeniem specjalnym. Mamy już potwierdzenie od bardzo znanych celebrytów, które pojawią się na Polonia Open by Żywiec. Oczekujemy również, że gospodarzem wydarzenia będzie wiele znanych osób ze świata polskiego i polonijnego sportu, życia kulturalnego, polityki, biznesu, filmów i rozrywki.

Program Polonia Open 2017

20-26 lutego

Fakultatywne wycieczki w okolicach Karaiby i Bahamy. Operator KAHAYATLE Native Tours

27 lutego-1 marca

Dla zainteresowanych rundy próbne (opłata $79.00 i $60.00 za rundę w zależności od pory dnia).

1 marca (środa)
godz. 19.00

Przyjęcie powitalne w sali bankietowej Jacaranda Golf Club, rejestracja i zapoznanie się z klubem oraz rozkładem turnieju.

2 marca (czwartek)
godz. 6.30-8.30

Śniadanie. Start pierwszej rundy turnieju według rozkładu: SHOTGUN start. 8:00AM mężczyźni i kobiety na polu EAST. Po rundzie lunch i ogłoszenie wyników.

2 marca (czwartek)

Chipping & Putting Contest

3 marca (piątek)
godz. 6.30-8.30

Śniadanie. Start drugiej rundy turnieju według rozkładu: SHOTGUN. Start 8:00AM mężczyźni i kobiety na polu WEST. Po rundzie lunch i ogłoszenie wyników rundy.

3 marca (piątek)
godz. 20.00-22.00

Wolne popołudnie. Ogłoszenie wyników po dwóch rundach i podanie rozkładu Tee Times na finałowy dzień turnieju (Sheraton Patio koło fontanny) Interactivny Show. Niespodzianka 8:00-10:00 PM „Plantation Room”.

4 marca (sobota)
godz. 6.30-10.30

Śniadanie i start finałowej rundy na polu EAST według przydzielonych tee times z 1 dołka. Start 7:45AM.

4 marca (sobota)
godz. 18.30-22.00

Kolacja w sali bankietowej klubu Hotelu Sheraton Suits z uroczystym wręczeniem granatowych marynarek zwycięzcom turnieju oraz rozdaniem pozostałych nagród.

5 marca (niedziela)

Relaks po turnieju i finałowych emocjach. Możliwość ogladania finałowej rundy PGA Tour Honda Classic w pobliskim klubie PGA National.

Galeria

Videorelacje

Wyniki turnieju