16 Polonijne Mistrzostwa Świata w Golfie Polonia Open

Termin: 2 marca – 5 marca 2016
Miejsce: Heron Bay Golf Club & Marriott Hotel, Coral Springs

To będzie 16. rok naszej popularnej imprezy turniejowej i 8. rok pod patronatem Senatu RP jako Mistrzostw Świata Polonii.

Po 5 latach w The Fountains Country Club i bardzo udanych turniejach 2011 – 2015 decyzja była naprawdę trudna, ale postanowiliśmy przejść na wyższy poziom. Heron Bay Golf Club & Marriott Hotel wydaje się być miejscem, którego wszyscy szukaliśmy od wielu lat. Przyjazne, wygląda na pozornie łatwe, ale bardzo wymagające pole golfowe. Jak co roku w przeszłości, kolejny turniej będzie wydarzeniem specjalnym. Mamy już potwierdzenie od bardzo znanych celebrytów, które pojawią się na Polonia Open by Żywiec. Oczekujemy również, że gospodarzem wydarzenia będzie wiele znanych osób ze świata polskiego i polonijnego sportu, życia kulturalnego, polityki, biznesu, filmów i rozrywki.

Program Polonia Open 2016

20-28 lutego
28 lutego – 2 marca

Możliwość zorganizowanych wyjazdów na liczne wyprawy na Karaiby czy Bahamas oraz finalowe rundy Honda Classic (bliższe informacje przy rejestracji).
Dla zainteresowanych rundy próbne (opłata $49.00 za rundę).

2 marca (środa)
godz. 19.00

Przyjęcie powitalne, rejestracja i zapoznanie się z klubem oraz rozkładem turnieju

3 marzec (czwartek)
godz. 6.30-8.30

Śniadanie. Start Pierwszej rundy Turnieju według rozkładu: SHOTGUN start. 8:30AM Mężczyźni i Kobiety. Po rundzie lunch i ogłoszenie wyników.

3 marzec (czwartek)
godz. 20.00-22.00

Wieczór golfowy „Moonlight Golf”, oświeltony Driving Range i practice green, Longest Drive, Chipping, Putting z nagrodami, Muzyka na Żywo i wyśmienite jedzenie o ŻYWIEC na deser.

4 marca (piątek)
godz. 6.30-8.30

Śniadanie. Start drugiej rundy turnieju według rozkładu: SHOTGUN. start 8:30AM Mężczyźni i Kobiety. Po rundzie lunch i ogłoszenie wyników rundy.

4 marca (piątek)
godz. 20.00-22.00

Wolny Wieczór. Ogłoszenie wyników po dwóch rundach i podanie rozkładu Tee Times na finałowy dzień turnieju (Marriott Patio).

5 marca (sobota)
godz. 6.30-10.30

Śniadanie. Start grupy Finałowej na WEST COURSE według TEE TIMES z 1 i 10 dołka.

5 marca (sobota)
godz. 20.00-23.00

Bankiet w sali bankietowej klubu z uroczystym wręczeniem granatowych marynarek zwycięzcom turnieju oraz rozdaniem pozostałych nagród.

6 marca (niedziela)

Relaks po turnieju i finałowych emocjach. Możliwość ogladania finałowej rundy PGA Tour Honda Classic w pobliskim klubie PGA National.

Galeria

Videorelacje

Wyniki turnieju