12 Polonijne Mistrzostwa Świata w Golfie Polonia Open

Termin: 27 lutego – 3 marca 2012
Miejsce: Fountains Country Club, West Palm Beach

To będzie 12. rok naszej popularnej imprezy turniejowej i 4. rok pod patronatem Senatu RP jako Mistrzostw Świata Polonii.

Po 3 latach spędzonych w okolicy Port St. Lucie i po bardzo udanym turnieju w 2011 roku decyzja o pozostaniu w West Palm Beach była bardzo oczywista. Fountains Country Club okazał się miejscem, którego wszyscy szukaliśmy od wielu lat. Przyjazne, pozornie łatwe, ale bardzo wymagające pola golfowe, pełne pozytywnej atmosfery na polu golfowym i poza nim to wszystko, co wszyscy kochaliśmy. Jak co roku w przeszłości, kolejny turniej nie będzie inny. Mamy już potwierdzenie od bardzo znanych celebrytów, którzy pojawią się na Polonia Open do Żywca 2012. Oczekujemy również, że gospodarzem wydarzenia będzie wiele znanych osób ze świata polskiego i polonijnego sportu, życia kulturalnego, polityki, biznesu, kina i rozrywki.

Program Polonia Open 2012

23-26 lutego

27-29 lutego

Możliwość zorganizowanych wyjazdów na liczne wyprawy na Karaiby czy Bahama (bliższe informacje przy rejestracji).
Dla zainteresowanych rundy próbne (opłata $55.00 za rundę).

29 lutego (środa)
godz. 7.00

Przyjęcie powitalne, rejestracja i zapoznanie się z klubem oraz rozkładem turnieju.

1 marca (czwartek)
godz. 9.00

Pierwsza runda Turnieju według rozkładu: SHOTGUN start o godz. 9 AM. Mężczyźni na NORTH COURSE i kobiety na SOUTH COURSE.

1 marca (czwartek)
godz. 20.00-22.00

Wieczór rozrywkowy dla wszystkich uczestników turnieju.

2 marca (piątek)
godz. 9.00

Start drugiej rundy turnieju według rozkładu: SHOTGUN start o godz. 9AM. Mężczyźni na SOUTH COURSE i kobiety na NORTH COURSE.

2 marca (piątek)
godz. 19.30

Wieczór „moonlight golf” na terenie klubu. Ogłoszenie wyników po dwóch rundach i podanie rozkładu Tee Times Grupy Finałowej w Biurze Prasowym Zawodów.

3 marca (sobota)
godz. 8.30

Start grupy Finałowej na WEST COURSE według TEE TIMES z 1 i 10 dołka.

Galeria

Videorelacje

Wyniki turnieju