Language  EN

2020 Tournament is coming up in:

 February, 2020 -  FL USA

Breaking News! :

CONGRATULATIONS TO ALL 2019 POLONIA OPEN by ZYWIEC CHAMPIONS GROSS OPEN WORLD CHAMPIONS EVA MAZUR & ALEK MIERZEJEWSKI- NET WORLD CHAMPIONS BOZENA MROWIEC & ANDREJ ZABORSKY, MIDAM WORLD CHAMPION JANUSZ BACZYK , SENIOR WORLD CHAMPION JACEK KUSZNERKO.

Polonia Open 2008


Jest to już ósmy, kolejny turniej edycji Polonia Open, a czwarty jako Polonia Open by ŻYWIEC. Po wspanialej imprezie roku 2006 i 2007 w prestiżowym Palm Beach Polo Golf & Country Club. Organizatorzy, chcąc urozmaicić imprezę 2008, postanowili zaprosić tym razem zawodników do PGA Golf Club. Oczywiście obiektów PGA nie potrzeba reklamować, gdyż są one prowadzone na najwyższym światowym poziomie. Wielkim plusem tego właśnie miejsca jest również lokalizacja hoteli w samym PGA Village, co uchroni wszystkich od codziennych podróży. Nie można też nie wspomnieć, że to właśnie tu, w Port St. Lucie, mieszka od niedawna jeden z najlepszych golfistów świata - Tiger Woods.

Turniej zostanie rozegrany na polach:
"Wanamaker"(zob. www.pgavillage.com/wanamakercourse/2910/) i "Dye" (zob. www.pgavillage.com/dyecourse/2911/) oraz „Rider” (jako runda pocieszenia (zob. www.pgavillage.com/rydercourse/2909/). Zawodnicy będą klasyfikowani w systemie gross oraz handicapowym net, pozwalającym na współzawodnictwo graczy o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu systemowi w turnieju mogą brać udział wszyscy polonijni i polscy gracze z handicapem (zob. Warunki kwalifikacyjne). Start jak zwykle według przydzielonych „tee times” oraz „cut” kwalifikujący po dwóch dniach, do rundy finałowej. Nie zapominając oczywiście o tych, którzy nie przejdą kwalifikacji do finału, organizatorzy przygotowali dodatkową rundę na pięknym polu "Rider". (przewidziane nagrody pocieszenia). Główni zwycięzcy turnieju w kategoriach gross i net  otrzymają tradycyjnie oprócz nagród prestiżowe marynarki mistrzów z emblematem Polonia Open.

Radzimy nie zwlekać z zapisem do turnieju ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo wysokie zainteresowanie imprezą oraz konieczność niezwłocznej rezerwacji przelotów i miejsc noclegowych. Wcześniejszy zapis pozwoli na uzyskanie dobrej ceny za nocleg.

Oplata za turniej: $500.

W tę kwotę wiliczone są:

  • Wieczorek powitalny 13 lutego (PGA Golf Club)
  • 3 rundy turniejowe (14, 15, 16 lutego)
  • Nieograniczona ilość piłek na "driving range"
  • lunch podczas turnieju
  • uroczysty bankiet z obiadem po rundzie Finalowej
  • nagrody i upominki golfowe
  • bezplatny udzial w imprezach towarzyszacych sponsorowanych

Program turnieju:

10-13 lutego Zawodnicy mają opcję gry (na własny koszt) na wielu polach w Port St. Lucie i okolicach
12-14 lutego Dla zainteresowanych rundy próbne (opłata $89.00 za rundę), po godz. 2 po południu tylko $55 za rundę
13 lutego (środa) 7.00 PM Przyjęcie powitalne w PGA Golf Club, rejestracja i zapoznanie się z rozkładem turnieju
14 lutego (czwartek) Start: 8.00 i 10.00 AM Pierwsza runda Turnieju według rozkładu Tee Times
Grupa "A"
Grupa "B"
15 lutego (piątek) Start: 8.00 i 10.00 AM Start Drugiej rundy Turnieju według rozkładu Tee Times
Grupa "A"
Grupa "B"
15 lutego (piątek) 8.30 PM (Biuro Prasowe Zawodów)

Ogłoszenie wyników po dwóch rundach i podanie rozkładu Tee Times Grupy "I" Finałowej i Grupy "II" która nie przeszła CUT

16 lutego (sobota) Start: 8.30 AM

Start Rundy Finałowej grupy "I" na polu „DYE” oraz grupy "II" na polu "Rider” (specjalne nagrody dla zwycięzców grupy II + longest drive i closest to the pin.

godz. 19.00 - 23.00

Bankiet w sali bankietowej „PGA Country CLUB” z uroczystym wręczeniem granatowych marynarek zwycięzcom turnieju oraz rozdaniem pozostałych nagród. Część rozrywkowa - chyba kabaret, ale na razie ANI MRU-MRU

Contact information

GNS IT c/o Polonia Open
776 A  Manhattan Ave. Suite 106
Brooklyn ,NY 11222
Telephone: 718-389-1010
E-mail: info@poloniaopen.com

Newsletter

Please enter Email Address Selected email exists! Unsubscribed Email Guest deletion failed! Your sign-up request for newsletter has been submitted successfully. Your sign-up request for newsletter has not been submitted successfully. Please try again.

Copyright © 2019, Polonia Open

Powered by Web Design Miami